Hakkımızda

2009 yılında kurulmuş olan EGASiS Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti. (uzman ve profesyonel yaklaşımı, kalite ve dürüstlük anlayışıyla, düzgün ve zamanında iş teslimleriyle kısa zamanda takdir kazanmış ve sektördeki haklı yerini almıştır.)

Sektörün eskiden beri içinde olan, yurtiçi ve yurtdışı çeşitli projelerden gelen tecrübe ve bilgi birikimlerine haiz yöneticilerimiz tarafından kurulan ve idare edilen firmamız; projelendirme, uygulama, şartname hazırlama, sözleşme hazırlama, kontrol ve koordinasyon, uygulama sonrası servis hizmetleri gibi işin her evresinde müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilmeyi, modern yönetim teknikleri ve uygulama araçları kullanarak hizmet kalitesini artırmayı, müşteri gruplarının ihtiyaç duyabileceği tüm bilgileri zamanında ve eksiksiz olarak aktararak karşılıklı güven sistemine dayalı bir çalışma ortamı oluşturmayı kendisine amaç edinmiştir. Firmamız, işin öngörülen teslim süresinin aşılmaması, işin standartlara uygun ve düzgün yapılması, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulması konularını daima vazgeçilmez prensipler olarak kabul etmiştir.

Teknolojinin hızla geliştiği çağımızda, kendimizi sürekli geliştiren bir firma olarak, bünyesinde çalışan, yönetici, mühendis, tekniker, teknisyen ve hizmet kadrosuyla ve her türlü ekipman, teçhizat ve araç parkuruyla birlikte, ilgili temel prensipler ışığında sizlerle de bir gün ortak çalışma koşulları bulabileceğimizi ümit etmekteyiz.

 

Toplam 1 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1